RADIO7

#добреналаштоване

Старшокласники Хустщини знайомилися з світом професій

Старшокласники Хустщини знайомилися з світом професій

Протягом минулого тижня фахівці відділу активної підтримки спільно з представником Хустського професійного ліцею сферу послуг Мар’яною Лукашенко провели профорієнтаційні заходи з учнями 8-11 класів Ракошської, Яблунівської та Вишківських загальноосвітніх шкіл.

Фахівці служби зайнятості Маряна Боїшко та Наталія Охмат розповіли учням про послуги які надає служба зайнятості, а також ознайомили старшокласників із психодіагностичними методиками, зокрема платформою «Моя професія: консультаційна мережа», та важливістю свідомого підходу до професійного самовизначення.

Наступним та головним етапом проведення уроків була розповідь про умови правильного вибору професії, адже проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Учні розглядали формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба» та зміст її складових, знайомилися з професіями та спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці в умовах сьогодення, вагоме місце серед яких займають саме робітничі професії. Фахівці з профорієнтації відзначили той факт, що ті, хто володіють робітничими спеціальностями, ніколи не залишаться без роботи, тому що вони є завжди затребувані і конкурентоспроможні на ринку праці, а отже мають стабільний дохід. Акцент був зроблений на перевагах легального працевлаштування.

Старшокласники виявили неабиякий інтерес до можливості проходження тестування. З багаточисельними запитаннями до фахівців, пройшли реєстрацію 52 школярі, які вирішили обов’язково перевірити себе. Маємо сподівання, що отримана інформація стане корисною для учнів і допоможе зробити правильний вибір.

Джерело: http://life.ko.net.ua/?p=75734

Leave a Reply