RADIO7

#добреналаштоване

США готують великий пакет санкцій проти Північного потоку-2 і оточення Путіна – ЗМІ

США готують великий пакет санкцій проти Північного потоку-2 і оточення Путіна – ЗМІ

Міністерство юстиції США затвердило два пакети санкцій проти газопроводу “Північний потік-2”. Крім того, Вашингтон готує санкції проти РФ за втручання у вибори та кібератаки на урядові установи через програму Solar Winds.

Про це повідомляють американські ЗМІ.

За інформацію джерел Politico, чорні списки, схвалені міністерством, зачіпають оператора проєкту, швейцарську компанію Nord Stream 2 AG і її главу Матіаса Варніга.

Пакети санкцій проти “Північного потоку-2” будуть представлені Конгресу в травні. Як уточнює видання, остаточне рішення буде приймати президент США Джо Байден. Наразі невідомо, чи увійдуть до остаточних списків Nord Stream 2 AG і Варніг.

Джерела Bloomberg повідомляють, що адміністрація Білого дому завершила вивчення втручання РФ у вибори та кібератаку на урядові установи через програму Solar Winds.

Серед потенційних відповідних заходів розглядаються санкції проти окремих осіб і організацій в РФ, а також висилка російських співробітників розвідки, які, за версією Вашингтона, можуть перебувати у США під дипломатичним прикриттям.

Співрозмовників агентства вважають, що відповідні кроки американської сторони будуть, ймовірно, містити санкції, в тому числі санкції щодо людей, близьких до президента Росії Володимиру Путіну, а також проти органів, які пов’язані з втручанням у вибори.

Джерело.

Leave a Reply