RADIO7

#добреналаштоване

Спільні навчання з ліквідації наслідків ДТП провели рятувальники, поліцейські та лікарі у Перечині

Спільні навчання з ліквідації наслідків ДТП провели рятувальники, поліцейські та лікарі у Перечині

Спільні навчання з ліквідації наслідків ДТП провели рятувальники, поліцейські та лікарі у  Перечині

Рятувальники приборкували пожежу, медики надавали допомогу постраждалим у дорожньо-транспортній пригоді, а поліцейські забезпечували безпеку дорожнього руху та встановлювали причину виникнення аварії. Це не реальна  подія, а командно-штабні навчання, які відбулись сьогодні 19 червня у Перечині.

За легендою, на одній з вулиць Перечина сталась дорожньо-транспортної пригода за участі легковика та рейсового автобуса, який внаслідок зіткнення загорівся. Допомоги потребували люди, які отримали різного роду політравми внаслідок аварії.

На місце прибувають рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частиним. Перечин,  екіпажі патрульної поліції та  бригади медиків. Рятувальники ліквідовують пожежу та допомагають лікарям у транспортуванні постраждалих, патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху, а лікарі надають допомогу та госпіталізують людей до лікарні.

Загалом до навчань було залучено 8 одиниць техніки та 35 чоловік, з яких від У ДСНС 2 пожежні машини та 7 рятувальників.

Саме оперативність та злагодженість дій всіх органів, що залучаються до ліквідації наслідків такого роду надзвичайних подій стають запорукою мінімізації їх наслідків, а проведення таких навчань дозволяє відпрацювати спільні дії та у подальшому  зберігти життя і здоров’я людей, що потрапили в небезпеку.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Leave a Reply