РАДІО 7

#добреналаштоване

SpaceX може спробувати запустити прототип Starship SN11 сьогодні

SpaceX може спробувати запустити прототип Starship SN11 сьогодні

SpaceX може запустити свій останній готовий на сьогоднішній день прототип ракети Starship вже сьогодні. В окрузі Кемерон, штат Техас, де знаходиться випробувальний полігон SpaceX Starship, закривають дороги перед випробуванням двигуна і запуском Starship SN11. Тестове вікно відкривається сьогодні о 14:00 за київським часом і триватиме понад 12 годин.

Ракета SpaceX Starship SN11 – це свіжий прототип багаторазового космічного корабля, здатного здійснювати польоти на Місяць і за його межи. Компанія розробляє ракету висотою 50 м і масивний прискорювач під назвою Super Heavy для польотів астронавтів і іншого спорядження на Місяць і Марс. Минулого тижня Ілон Маск представив перший прототип Super Heavy, тестову версію, яка не буде літати.

Starship SN11

Приватна космічна компанія вже запустила три інших прототипи – SN8, SN9 і SN10 – зі свого об’єкта в Бока-Чіка, але жоден з них в кінцевому підсумку не вцілів. Прототип Starship SN10 був першим, хто дійсно приземлився, але вибухнув через кілька хвилин після приземлення. SpaceX змінювала кожний новий Starship, щоб поліпшити його характеристики.

Як і його недавні попередники, SN11 оснащений трьома двигунами Raptor компанії SpaceX. Очікується, що він злетить на висоту 10 км, потім перевернеться для спуску на Землю і ще раз перевернеться для керованої посадки з використанням своїх двигунів.

SpaceX вже підготувала список клієнтів для свого корабля Starship, хоча компанія продовжує вдосконалювати конструкцію його самого і його надважкого прискорювача.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply