RADIO7

#добреналаштоване

Прикра нічия України, претендент на Луніна, рекорд Другої ліги. Головні новини за 28 березня

Україна втратила перемогу над Фінляндією на останніх хвилинах

Як і очікувалось, матч відбору до ЧС-2022 видався вкрай важким. Андрій Шевченко знову використав тактику з трьома центральними захисниками, хоча цього разу саме синьо-жовті діяли першим номером. Загалом, фіни досить впевнено захищались, але й українці тиснули. Зрештою, на 80-й хвилині Мораесу вдалось забити гол після прострілу Караваєва. Але вже перед фінальним свистком Миколенко не зміг вибити м’яч і завалив форварда Фінляндії Теему Пуккі. Сам постраждалий реалізував пенальті – 1:1 в підсумку. В іншому матчі групи D Франція обіграла Казахстан 2:0 і очолила квінтет. У Фінляндії та України по два бали.

Іспанія дивом уникнула втрати очок

В групі В Грузія приймала Іспанію на власному полі. Господарі відкрили рахунок під кінець першого тайму, але Ферран Торрес забив у відповідь одразу після перерви. Рахунок 1:1 тримався до 90+2-ї хвилини, поки Дані Ольмо не завдав удару у верхній кут з-за меж штрафного майданчика. У Іспанії чотири очки, а лідирує в групі Швеція, яка розгромила Косово 3:0. Златан Ібрагімовіч не забивав, але віддав результативну передачу.

Італія та Швейцарія беруть максимум

В групі С Скуадра Адзурра на виїзді обіграла збірну Болгарії – в першому таймі з пенальті забив Белотті, під кінець гри Локателлі. Швейцарія забила Литві вже на другій хвилині – відзначився Шакірі, але на цьому все й закінчилось. В середу Італія та Швейцарія зустрінуться в очному поєдинку.

Данія познущалась над Молдовою

В групі F виступає майбутній суперник України на Євро – Австрія. У грі з Фарерськими островами австрійці пропустили першими, але Драговіч зрівняв, а потім біло-червоні забили ще двічі – 3:1 в підсумку. Данія демонструє 100% результат – цього разу розгром Молдови 8:0. Головна діюча особа – Міккель Дамсгаард з “Сампдорії”, у нього 2+2 за системою гол+пас. Нарешті Ізраїль та Шотландія зіграли внічию 1:1.

В групі І перемагають фаворити

Англія в гостях обіграла збірну Албанії. Героєм став Гаррі Кейн, який забив сам і асистував Маунту. Польща обмежилась трьома голами в ворота Андорри – дубль на рахунку Левандовського. Угорщина стільки ж забила у ворота Сан-Маріно.

Вірменія та Німеччина йдуть без втрат

В групі J збірна Німеччини обіграла Румунію на її полі. Єдиний гол на рахунку Гнабрі. Не відстає від Бундестім Вірменія – навіть без Генріха Мхітаряна їй вдалось обіграти Ісландію 2:0. Першу перемогу у відборі здобула Північна Македонія – суперник збірної України на Євро розгромив Ліхтенштейн 5:0.

На Луніна з’явився претендент

Голкіпер мадридського “Реалу”, який, до слова, не потрапив в заявку України на матч з Фінляндією, зацікавив інший клуб іспанської Ла Ліги. “Гранада” шукає заміну для свого нинішнього першого номера португальця Руї Сілви, який залишить команду влітку. Лунін – один з кандидатів на заміну, хоча в “Гранаді”, яка посідає восьме місце в чемпіонаті, також розглядають воротаря “Севільї” Вацліка та воротаря “Бешикташа” Ювакурана.

В Другій лізі встановлено рекорд відвідуваності

Харківський “Метал” приймав черкаський “Дніпро” та спокійно переміг з рахунком 5:0. Нічого особливого, але цей матч відвідали 8648 глядачів. В нинішньому сезоні це рекорд не лише для Другої ліги, але й для усіх українських дивізіонів, включаючи УПЛ. “Метал” продовжує лідирувати в групі Б з відривом від “Кривбасу” та “Металурга” у шість очок. Запоріжці, до слова, розгромили “Нікополь” 7:1.