RADIO7

#добреналаштоване

Sony представляє новий пристрій для музикантів — Motion Sonic

Sony представляє новий пристрій для музикантів — Motion Sonic

Є багато проектів, які дозволяють перетворити жести та рухи тіла на музику, але зараз Sony вивчає, чого можна досягти за допомогою генератора звукових ефектів для музикантів. Він має назву Motion Sonic.

Щоб зробити його готовим до маркетингу та залучити людей, які його використовуватимуть – музикантів та ді-джеїв – новий пристрій анонсовано на Indiegogo, де прихильники ідеї можуть допомогти сформувати остаточний дизайн. Мета – дозволити музикантам робити звукові ефекти або змінювати звук, використовуючи жести рук або пальців під час гри на інструменті.

Sony Motion Sonic Features

Датчик руху Motion Sonic має 6 осей і кріпиться до кисті або зап’ястя. Звідти він передає рухи користувача через Bluetooth на iPhone, що працює із супровідним застосунком (Android на цьому етапі не підтримується). Це додає бажану зміну висоти тону, ефекти вібрато або модуляції до вихідного звуку від інструменту, підключеного до смартфона та динаміка або підсилювача через аудіоінтерфейс.

Sony Motion Sonic App

Що вміє Motion Sonic від Sony

Підтримуються такі рухи, як хвилі, накат, вгору або вниз, вліво або вправо та обертання, а ефекти включають зміну висоти, спотворення, реверберацію та уповільнення.

Наприклад, гітарист може змінити частоту фільтра низьких частот під час відтворення деяких силових акордів або ввести змінну затримку, коли він піднімає руку в повітря, що зазвичай роблять музиканти, щоб залучити аудиторію.

Модуль датчика також підключений до світлодіодної стрічки RGB для додаткового візуального ефекту. За допомогою одного заряду віджет може працювати до 2,5 годин із увімкненою світловою смугою або 6 годин із вимкненими світлодіодами. Регульований ремінець можна носити на будь-якій руці.

Це, безсумнівно, здається цікавим та захоплюючим способом введення звукових ефектів під час гри. Також Motion Sonic може дозволити додавати нові візуальні та звукові виміри до живих виступів.

Джерело.

Leave a Reply