RADIO7

#добреналаштоване

Сьогодні планують евакуювати людей з Енергодара до Запоріжжя

Сьогодні планують евакуювати людей з Енергодара до Запоріжжя

Сьогодні, 9 березня, під егідою Червоного Хреста організовується гуманітарний коридор від Запоріжжя до Енергодара, та “зелений” – для евакуації населення – до міста Запоріжжя.

Про це у Телеграмі повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Укрінформ.

“Увага! Терміново! Всім мешканцям Енергодара, сусіднім селам Василівського, Кам’янко-Дніпровського, В.Білозерського районів! Сьогодні, 9 березня, під егідою Червоного Хреста організовується гуманітарний коридор із Запоріжжя до Енергодару, та зелений – для евакуації населення до міста Запоріжжя”, – йдеться у дописі Орлова.

За його словами, з 9 години оголошено режим припинення вогню. Орієнтовно з 12.00 до 13.00 в Енергодар буде доставлено інсулін, деякі медикаменти та сухі продукти для подальшої організації безкоштовних соціальних їдалень в школах та підтримки найбільш незахищених категорій населення.

На зворотному шляху автобуси будуть забирати мирних жителів, охочиї виїхати з Енергодара.

“Погоджено також можливість сформувати колону з особистого транспорту, якій дозволено йти услід за автобусами. Всі автобуси та особистий транспорт повинні мати маркування у правому верхньому куті лобового скла у вигляді червоного хреста! Подбайте про це заздалегідь”, – попередив Орлов.

Місце збору громадян для евакуації – ділянка дороги на вулиці Курчатова, від «червоного» будинку до набережної в бік прогулянкового каналу. Збір мешканців міста та жителів сусідніх сіл орієнтовно з 12.00 до 13.00. З собою обов’язково мати документи.

Вночі 4 березня російські військові взяли під контроль Запорізьку атомну електростанцію в Енергодарі. Станцію штурмувала колона ворожої техніки, в складі якої було близько 100 одиниць.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply