RADIO7

#добреналаштоване

Ситуація з рівнем життя на захоплених росіянами територіях нагадує Кубу – розвідка

Ситуація з рівнем життя на захоплених росіянами територіях нагадує Кубу – розвідка

Ситуація з рівнем життя на тимчасово захоплених російськими загарбниками територіях України нагадує Кубу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України в Телеграмі.

“Русскій мір” несе з собою лише деградацію, руйнування та архаїку, відкидає людей в доіндустріальну епоху. Ми це спостерігаємо за життям у ОРДЛО та в Криму, де людський розвиток зупинився ще в далекому 2014 році, коли туди припхалися окупанти”, – йдеться в повідомленні.

Як зауважив начальник ГУР МО України Кирило Буданов, “українські тимчасово окуповані території за неповне людське життя стрімко перетворилися в Кубу, де з приходом комуністів до влади почалася тотальна деградація та ізоляція країни, згорнулися політичні та економічні свободи, а саме кубинське суспільство перетворилося в гетто-заповідником дрімучої стагнації”.

“Старі зужиті американські автомобілі на Кубі нагадують, що до 1953 року і заколоту комуністів там було бурхливе економічне життя. А тепер ні інновацій, ні інвестицій, ні сучасної техніки, ні важливих інфраструктурних проєктів”, – зазначили в ГУР.

Як підкреслили в українській розвідці, “подальше руйнування застарілої інфраструктури, падіння соціального капіталу, тотальна деградація освіти, культури, науки, відсутність можливостей будь-якого розвитку – ось насправді ціна так званого визволення, про яке брехав кремль під час окупації українських територій ще в 2014 році. Таку ж “кубу” путінський режим вирощує в гетто Придністров’я”.

У ГУР нагадали, що тим часом Україна запустила декілька важливих реформ – від децентралізації, коли громади на місцях отримали ресурси та повноваження для розвитку, а також адміністративних послуг. Українці отримали можливість без перешкод відвідувати інші країни світу, зокрема Європейського Союзу. Країна в соціальному плані інтегрувалася до відкритого демократичного світу.

“Порівняння тимчасово окупованих українських територій із Кубою – дуже промовисте. Ми повинні негайно визволити ці території, щоб дати шанс українським громадянам в окупації на майбутнє. Інакше ці території перетворяться у безпросвітне Дике поле ХХІ століття, а люди і їхні долі – в заручників імперських амбіцій кремлівських недоумків”, – наголосили в українській розвідці.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.