Синевир на тиждень стане територією натхнення для європейських митців

Художній пленер у дикій природі відбудеться 9–15 серпня 2018 року у національному парку «Синевир». Його проведуть у рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа».

За повідомленням адміністрації парку «Синевир», учасники пленеру розмістяться в рекреаційному містечку «Рабачинка», що в однойменному урочищі. Довкола – смерековий ліс, річка Теребля, природні джерела. Над урочищем височить одна з найкрасивіших гір парку – Кам’янка (1578 метрів над рівнем моря). Неподалік живуть бурі ведмеді, для яких тут створено реабілітаційний центр. Митці відвідають заклад і здійснять подорож до гірського Дикого озера, там залишаться на ночівлю. Художники навідаються і до Синевирського озера.

Важливою частиною пленеру стане зустріч з місцевими жителями, під час якої будуть проведені майстер-класи. З роботами митців буде можна ознайомитися під час традиційного фольклорно-етнографічного фестивалю «На Синевир трембіти кличуть», який відбудеться у другій половині серпня.

Очікується близько десяти учасників пленеру з різних країн Європи. Це буде чудова нагода спільно творчо працювати з колегами, обмінюватися досвідом і дискутувати біля вечірнього вогнища, на якому готуватимуть місцеві традиційні страви.

Джерело: http://m-studio.net.ua/sinevir-na-tizhden-stane-teritor%D1%96%D1%94ju-natkhnennja-dlja-%D1%94vropejjskikh-mitc%D1%96v/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *