Небезпечний пішохідний перехід на перехресті Перемоги-Баб’яка-Легоцького залишається необлаштованим

Ще минулоріч на перехресті Перемоги-Баб’яка-Легоцького облаштували транспортне коло. Замість світлофорів там з’явилися два пішохідні переходи. Зі слів мешканців міста – доволі небезпечні.

У поліції кажуть – жодних ДТП тут не було. Однак дорога доволі широка, переходи знаходяться одразу по виїзді з кола: це небезпечно і створює незручності для пішоходів.

Олександр КОВАЛЬЧУК, т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в Закарпатській області

Не встановлені ще всі повністю знаки. Дальше – не облаштований ще цей один пішоходний перехід, який Ужгородська міська рада повинна ще облаштувати. Другий пішоходний перехід він буде существующий поки що. Але один ще має облаштований бути, тому що там немає перехода по вулиці Легоцького. Світлофорний обєкт, який там був облаштований на даному перехресті – він демонтований. На його місці – кругова розвязка, яка дає можливість безперешкодно розїхатися транспортним засобам, не создаючи аварійні ситуації, а також загазованість на даному перехресті.

У департаменті міського господарства Ужгородської міської ради цією проблемою займаються. За їх словами: пішохідна зона та переходи – це окремий проект. Він ще не отримав усі необхідні погодження, тому роботи тут не продовжуються.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Це залежить не від нас, не від служб, а це залежить від експертизи. Експертиза, яка проект видає повністю з усіма погодженнями. Вона може бути від двох місяців і до півроку. В залежності від складності проекту. Воно уже розглядається два місяці.

Тож, розмітка та зебра тут з’являться тільки після того, як проект пройде усі необхідні експертизи і буде остаточно затверджений Ужгородською міською радою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *