RADIO7

#добреналаштоване

Ще один заступник міністра розвитку громад подав у відставку

Ще один заступник міністра розвитку громад подав у відставку

Заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода подав у відставку.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Фейсбуці.

«Шановні друзі! У кожної важливої справи – свій марафон і команда, свій старт і фініш. Сьогодні я хочу подякувати всім, з ким ми долали перепони, щоб змінити/покращити життя у громадах і зміцнити країну. Було важко, але ми ламали шаблони, переконували, бо вірили в успіх. Не час і не місце робити якісь звіти», – зазначив Негода.

Посадовець додав, що хоче подякувати «тим, із ким працював, хто довіряв і допомагав, хто приймав важливі політичні рішення з питань комплексу реформ, які ми коротко називаємо – децентралізація і яка отримала високі оцінки на міжнародному рівні». Зокрема, він висловив вдячність  прем’єр-міністрам Арсенію Яценюку, Володимиру Гройсману, Олексію Гончаруку та Денису Шмигалю, міністрам тепер уже колишнього Мінрегіону – Володимиру Гройсману, Геннадію Зубку, Альоні Бабак, Денису Шмигалю й Олексію Чернишову.

Також Негода подякував Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва і його секретаріату, зокрема голові комітету – Анжелі Малюзі, Офісу Президента, секретаріату Кабінету Міністрів, місцевим державним адміністраціям, міжнародним партнерам, всеукраїнським асоціаціям, головам громад, директорату Мінрегіону в особі Сергія Шаршова та його працівників, усім, хто допомагав у регіональних і центральному офісах реформ, команді сайту «Децентралізація», засобам масової інформації і журналістам, чисельним експертам і першим лідерам 159 об’єднаних територіальних громад.

«Я вдячний всім, хто підтримував у важкі хвилини, вселяв віру і впевненість на цьому децентралізаційному марафоні до фінішу якого ще далеко. А тепер найголовніше – наша Перемога», – підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, 24 січня Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Кирила Тимошенка з посади заступника керівника Офісу Президента. Також наказом генерального прокурора Андрія Костіна звільнений за власним бажанням з адміністративної посади заступника генпрокурора Олексій Симоненко.

Міністр оборони Олексій Резніков підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова про звільнення з посади заступника міністра оборони після скандалу із закупівлею харчів для Збройних сил України та звернувся з відповідним поданням до Кабінету Міністрів.

Згодом стало відомо, що заяву про звільнення написав також заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply