RADIO7

#добреналаштоване

Сальвадор став першою країною у світі з біткоїном в якості законної валюти

Сальвадор став першою країною у світі з біткоїном в якості законної валюти

Станом на сьогодні, 7 вересня 2021, Сальвадор став першою країною у світі, яка приймає біткоїни в якості законного платіжного засобу. «Вперше в історії всі погляди світу будуть звернені на Сальвадор», – сказав президент Сальвадора Наїб Букела, – «Цього домігся біткоїн». Офіційні особи країни сподіваються, що біткоїн відкриє можливості для нового бізнесу в країні, «знизить витрати й привабить туристів з будь-якої точки світу».

Країна Сальвадор придбала близько 400 біткоїнів (приблизно $20 405 360 при грубій конвертації станом на 7 вересня 2021) для спроби «додати їх до ресурсів, які будуть влиті в економічну діяльність» та надати «стабільності урядовому проєкту». Для тих громадян, які проживають в Сальвадорі і хочуть працювати з біткоїнами, гаманець Chivo Wallet було надано для конвертації коштів без комісії. Уряд Сальвадору заявив, що люди також отримають «доступ до можливості конвертувати свою криптовалюту в готівку». У своїй промові президент Букела сказав, що вони очікують деякого супротиву. «Зміни вселятимуть страх, невпевненість і сумніви», – сказав Букела. «Досить сильно. Залишайтеся сфокусованими».

Bitcoin

Chivo Wallet – це офіційний електронний гаманець, розроблений урядом Сальвадора, який вперше став доступний для громадськості 7 вересня 2021. Всі нові користувачі програми Chivo Wallet, якщо вони є громадянами Сальвадора, отримають бонус у розмірі $30 в еквіваленті біткоїнів після прийняття програми.

На цьому тижні уряд Сальвадора вжив додаткових заходів обережності і направив громадян на сайт Chivo Wallet, щоб переконатися, що ніяким стороннім зловмисникам не вдалося обдурити користувачів за допомогою неофіційних альтернатив. Chivo Wallet доступний для завантаження для Android через Google Play, iOS через Apple App Store, а також для пристроїв Huawei в Huawei AppGallery.

Згідно з релізом, опублікованим сьогодні «використання біткоїнів не є обов’язковим, слід пам’ятати, що долар є базовою валютою для цін, зарплат і бухгалтерських записів в країні».

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply