RADIO7

#добреналаштоване

Рятувальники знову шукалили заблукалих відпочивальників

Рятувальники знову шукалили заблукалих відпочивальників

Підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 34 виїзди, з яких два – хибні.

24.01.2019  о 16:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час катання на сноубордах в районі г. Гимба, Міжгірського району втратили орієнтир та заблукали 4 громадян, всі вони мешканці м. Львів. Під час телефонної розмови з туристами було встановлено, що вони рухаються з г.Гимба в бік с.Березники Свалявського району. Шляхом проведення пошуково-рятувальних робіт заблукалих туристів було знайдено о 01:10  25.01. в районі г.Гимба. Всі туристи перебували у задовільному стані тож їх було доставлено до с.Березники Свалявського району. Для проведення пошукових робіт залучалось ГПРВ Н.Ворота у складі 6 чол. та 1 од. техніки.

 

24.01.2019  о 19:45  до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час катання на лижах в районі полонини Драгобрат, Рахівського району, втратив орієнтир та заблукав громадянин Німеччини, 1971 року народження.  Шляхом проведення пошуково-рятувальних робіт рятувальниками було обстежено полонину Драгобрат та прилеглі території.

Близько 22:30  в районі напрямку до полонини Урда було знайдено лижі (ймовірно вони належали туристу). Після обстеження полонини Урда зниклого туриста не було знайдено. Пошуки навколо полонини результатів також не дали. В зв’язку з подальшою небезпекою сходження лавин, темною порою доби та дуже складними погодними умовами о 02:00 25.01. вирішено призупинити пошуково-рятувальні роботи до настання ранку. Для проведення пошукових робіт залучались ГПРВ Ясіня у складі 6 чол. та 1 од. техніки, ГПРВ Рахів у складі 2 чол. та 1 тех., та 12 чол.  громадських рятувальників, 1 трак та 2 снігоходи волонтерів. 

Leave a Reply