RADIO7

#добреналаштоване

роспропаганда поширює наратив про «масові втрати» у ЗСУ

роспропаганда поширює наратив про «масові втрати» у ЗСУ

російська пропаганда поширює маніпулятивний наратив про масові втрати у Збройних силах України, і темпи цих втрат начебто настільки високі, що не лишається часу на встановлення особи загиблих.

Як передає Укрінформ, про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України повідомив у Телеграмі, оприлюднивши добірку фейків і маніпуляцій, які пропаганда кремля поширила станом на ранок 15 червня.

Так, за даними ЦПД, російська преса повідомляє, що “в Україні як гриби після дощу ростуть дерев’яні хрести на могилах солдат. Особи багатьох похованих військових не встановлено – рівень втрат ЗСУ, швидше за все, просто не залишає часу на їх встановлення”.

З посиланням на британське видання The Guardian російські медіа поширили ще один дезінформативний вкид: “Україна вимагає постачання всіх гаубиць М777, що є у США”.

Далі пропагандисти резюмують: “Заяви відбуваються на фоні того, як артилерія ЗСУ неминуче програє, а обстріли Донецька свідчать про те, що українці намагаються відвернути увагу артбатарей рф від “перемелювання” ЗСУ на фронті”.

Зі свого боку так званий “помічник глави міністерства внутрішніх справ лнр” кисельов заявив, що нібито “українські формування на заводі “Азот” у Сєвєродонецьку вже тривалий час утримують цивільних осіб – у заручниках зараз перебувають близько 1,2 тис. осіб, зокрема й діти“.

Центр протидії дезінформації застерігає: подібні заяви кисельова не відповідають дійсності.

Як повідомляв Укрінформ, російська пропаганда використовує матеріали провідних західних медіа для маніпуляцій, спрямованих на російськомовну аудиторію України.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply