RADIO7

#добреналаштоване

росіяни вбили в Україні 428 дітей

росіяни вбили в Україні 428 дітей

В Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації загинули 428 дітей, 815 – отримали поранення.

Як передає Укрінформ, про це Офіс генерального прокурора повідомляє у Телеграмі.

“Станом на ранок 19 жовтня 2022 року більше ніж 1243 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 428 дітей загинуло та понад 815 отримали поранення різного ступеню тяжкості”, – ідеться в повідомленні.

Ці дані не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 415, Харківській – 258, Київській – 116, Миколаївській – 77, Запорізькій – 69, Чернігівській – 68, Луганській – 64, Херсонській – 57, Дніпропетровській – 31.

Зокрема, під час фіксації злочинів, вчинених на території Донецької області, на місці стихійного поховання в місті Лиман виявлено тіла трьох дітей віком 2, 9 та 14 років з ознаками осколкових та мінно-вибухових поранень.

Через бомбардування та обстріли збройними силами російської федерації пошкоджено 2663 заклади освіти, 326 з них зруйновано повністю.

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні у звільненому від росіян місті Лиман Донецької області поліція ексгумувала тіла п’ятьох вбитих дітей. Попередньо встановлено, що всі вони загинули від осколкових поранень внаслідок російських обстрілів.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply