RADIO7

#добреналаштоване

російський пропагандист очолив «кафедру журналістики» в Херсоні

російський пропагандист очолив «кафедру журналістики» в Херсоні

У Херсоні російський пропагандист очолив «кафедру журналістики» так званого університету.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє в Телеграмі Національна спілка журналістів України (НСЖУ).

«Керівником кафедри журналістики в окупованому Херсонському державному університеті призначено роспропагандиста Олександра Малькевича», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що так звана кафедра діятиме на базі «філологічного факультету».

Малькевич брав активну участь у створенні проросійського каналу «Таврія» та очолював так звану медіашколу в окупованому Херсоні. За даними Центру журналістських розслідувань, він близький друг «кухаря путіна» євгена пригожина, який особисто вербує найманців для ПВК «Вагнер» у російських колоніях.

Як повідомляв Укрінформ, 30 травня загарбники відключили на Херсонщині інтернет та мобільний зв’язок від українських операторів; блокують «зелені коридори», евакуацію, викрадають жителів області.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну москва постійно нарощує медійну присутність у Херсонській області. Куратором пропагандистських телеканалів на Херсонщині призначили російського політтехнолога Олександра Малькевича.

14 червня колаборантки Тетяна Томіліна та Тетяна Кузьміч разом з озброєними військовими рф вдерлися до Херсонського держуніверситету (ХДУ). Ректор університету Олександр Співаковський закликав співробітників вишу, які перебувають на тимчасово захопленій території, не йти на співпрацю з ворогом. Він запевнив, що будуть виконані всі фінансові зобов’язання перед тими, хто перебуває у вимушеному простої, та тими, хто працює дистанційно. Наразі центр управління ХДУ тимчасово працює на базі Прикарпатського національного університету.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply