RADIO7

#добреналаштоване

Російські загарбники можуть мінувати сільгоспземлі – МВС

Російські загарбники можуть мінувати сільгоспземлі – МВС

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко повідомив, що в низці регіонів України є загроза мінувань російськими окупантами сільськогосподарських угідь.

Про це він сказав в ефірі єдиного телемарафону, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Насправді, на жаль, є величезна загроза також і в низці регіонів сільському господарству, тому що мінуються не тільки промислові об’єкти, не тільки інфраструктурні об’єкти, не тільки міста, але, на жаль, сільськогосподарські угіддя», – сказав Денисенко.

За його словами, «активна фаза по розмінуванню буде справді тривати як мінімум кілька років».

«Безумовно, такі карти ми зараз складаємо, така інформація нами збирається повністю по всіх регіонах. Перш за все там, де є зараз російські війська, причому навіть зараз збирається. І там, де вони були, а потім ми їх відкинули», – зауважив Денисенко, відповідаючи на запитання, чи складається наразі мапа мінувань російськими загарбниками українських територій.

Як повідомлялося, 24 лютого президент росії путін оголосив про початок російського вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють і знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки. В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply