RADIO7

#добреналаштоване

російські командири «злили» інвестиції путіна в армію – Міноборони Британії

російські командири «злили» інвестиції путіна в армію – Міноборони Британії

Через нездатність об’єктивно спрогнозувати силу опору українських захисників, багато елітних російських підрозділів зазнали значних втрат на полі бою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter.

«Нездатність спрогнозувати опір українців і подальша самовпевненість російських командирів призвели до значних втрат у багатьох елітних підрозділах росії» – заявили у відомстві.

У Міноборони додали, що неправильне задіяння сил вдв рф в Україні показує, як значні інвестиції путіна в збройні сили протягом останніх 15 років призвели до незбалансованості в армії рф.

Зазначається, що російські вдв були задіяні в Україні для виконання завдань, які краще підходили для важкої бронетехніки, і тому ці підрозділи зазнали значних втрат під час цієї кампанії.

«Їхні неоднозначні показники відображають стратегічне неправильне управління цим потенціалом і нездатністю росії забезпечити перевагу в повітрі», – додали у відомстві.

Як повідомлялось, Збройні сили України з 24 лютого по 25 травня ліквідували близько 29 450 (+100) російських військових. Також українські захисники ліквідували ворожих танків 1305 (+3) одиниць, бойових броньованих машин – 3213 (+19), артилерійських систем – 606 (+0), РСЗВ – 201 (+0), засобів ППО – 93 (+0), літаків – 206 (+1), гелікоптерів – 170 (+0), БПЛА оперативно-тактичного рівня – 491 (+11), крилатих ракет – 112 (+0), кораблів /катерів – 13 (+0), автомобільної техніки та автоцистерн – 2217 (+5), спеціальної техніки – 44 (+1).

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply