RADIO7

#добреналаштоване

російські авіакомпанії хочуть «переїхати» до Туреччини, щоб обійти санкції

російські авіакомпанії хочуть «переїхати» до Туреччини, щоб обійти санкції

Деякі російські авіакомпанії розглядають можливість створення турецьких перевізників, щоб обійти санкції, які не дозволяють орендувати літаки та мати доступ до об’єктів технічного обслуговування і ремонту після вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Bloomberg.

«Pegas Touristik, яка володіє Nordwind Airlines, і Anex Tourism Group, яка управляє Azur Air, розглядають можливість створення нових авіакомпаній в Туреччині і вели переговори з лізинговими компаніями щодо отримання літаків», – повідомляється з посиланням на джерело, обізнане в цьому питанні.

Зазначається, що, на відміну від державного ПАТ «Аерофлот», яке до вторгнення в Україну здійснювало польоти в 56 країн світу, Azur Air і Nordwind переважно перевозять російських туристів до місць відпочинку.

Джерела видання повідомили, що Azur Air і Nordwind є частиною більших туристичних компаній, які контролюються турецькими бізнесменами. Перевізники не були піддані індивідуальним санкціям, тому зміна базування компаній не була б порушенням.

«Anex може розмістити новий підрозділ в Анталії, головному вузлі південного узбережжя Туреччини, з флотом вузько- і широкофюзеляжних літаків Boeing Co. Група веде переговори з кількома орендодавцями, включаючи Dubai Aerospace Enterprise і Aviation Capital Group, а також AerCap Holdings і Boeing Capital Corp», – передає видання слова одного зі співрозмовників.

Окрім того, виданню повідомили про те, що Pegas може вже цього літа запустити авіакомпанію Southwind. Компанія розглядає Вірменію як місце для її базування. Anex також розглядає можливість використання наявної ліцензії перевізника для початку операцій і веде переговори з чартерною авіакомпанією Tailwind.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply