RADIO7

#добреналаштоване

рф перекидатиме свої сили з Маріуполя на інші напрямки без підготовки – розвідка Британії

рф перекидатиме свої сили з Маріуполя на інші напрямки без підготовки – розвідка Британії

Через великий тиск досягнути результатів на полі бою, російські командири перекидатимуть свої підрозділи з Маріуполя на інші напрямки без належної підготовки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони великої Британії у Твіттері.

«Через потужний опір українських сил у Маріуполі з початку війни, росіянам в цьому районі потрібно бути переоснащуватися та проводити ремонт техніки, перш ніж вони зможуть бути ефективно передислоковані. Це може бути тривалим процесом, якщо його проводити ретельно. Проте, російське командування перебуває під тиском, щоб продемонструвати досягнення оперативних цілей. Це означає, що росія, ймовірно, швидко перерозподілить свої сили без належної підготовки, що загрожує подальшим виснаженням їхніх сил», – заявили у відомстві.

Зазначається, що росіяни перекидатимуть свої сили на інші напрямки після того, як візьмуть Маріуполь під повний контроль. Попри те, що з заводу «Азовсталь» вже вийшло близько 1 700 українських солдатів, усередині ще залишається невідома кількість захисників України.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних жителів, блокують гуманітарну допомогу.

Місто практично зруйновано – і житлові будинки, і об’єкти інфраструктури, і школи, і лікарні, і підприємства. Меткомбінат «Азовсталь» агресор закидав авіаційними бомбами та артилерійськими снарядами, коли там в укриттях ховалися мирні мешканці.

У заблокованому місті залишаються близько 100 тисяч мирних жителів. Загарбники відбирають у маріупольців українські паспорти і силоміць вивозять до росії та ОРДЛО. Відповідно до списків, які вже верифікували, з Маріуполя загарбники депортували майже 40 тисяч людей.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply