RADIO7

#добреналаштоване

рф концентрує сили на сході України та прагне захопити Харків, Маріуполь, Одесу – Міноборони

рф концентрує сили на сході України та прагне захопити Харків, Маріуполь, Одесу – Міноборони

Російські загарбники не полишають намірів захопити Україну, а нинішнє відведення російських військ є лише наміром сконцентрувати їх на інших напрямках.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі UA:Разом повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, відповідаючи на питання про поточну ситуацію з перегрупування військ противника.

«Війна триває. І попри те, що ми потужно чинимо опір, попри героїзм Збройних сил України, попри звільнення Київської області ми повинні з вами розуміти, що ризик ескалації, ймовірність ракетних ударів залишається. У тому числі залишається ймовірність ракетних ударів і по великих містах. І навіть якщо ми говоримо про звільнені міста, ми також повинні розуміти, що триває війна. І на сьогодні ворог не полишає своїх намірів і планів захопити Україну. Зараз триває саме запекла війна, запекла боротьба за кожен сантиметр нашої землі і за кожен населений пункт», – наголосила Маляр.

За словами заступника міністра оборони, попри звільнення Київської, Чернігівської та Сумської областей, насправді це не означає капітуляцію ворога, він концентрує свої сили в інших регіонах, частину військ виводить до Білорусі і там їх укріплює, перегруповує. На сьогодні залишається висока небезпека на Сході, крім того, ціллю ворога є Харків, Маріуполь, Одеса, зазначила Маляр.

24 лютого президент рф путін розпочав широкомасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply