Путін назвав переговори з Україною по газу складними

Переговори між Росією і Україною про новому газовому контракті поки йдуть складно. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі з представниками німецького бізнесу, повідомляють російські ЗМІ.

У той же час, висловив надію на те, що компанії РФ і України знайдуть прийнятне рішення по транзиту газу в країни Європи.

“Ми зараз, як ви знаєте, ведемо переговори з нашими українськими партнерами, вони проходять у Відні. Я так бачу, що по обидва боки там звучать запитні позиції, прямо скажу, досить важко реалізовані”, – сказав Путін.

Путін в черговий раз заявив, що введення в експлуатацію газопроводу “Північний потік – 2” не означає, що Росія відмовиться від транзиту газу через Україну.

“Вже багато разів про це говорив, ще раз хочу про це сказати – це зовсім не означає, що Росія має намір припинити транзит через територію України”, – додав Путін.

За його словами, Росія близька до завершення роботи по прокладанню газопроводу “Північний потік – 2”, введення в експлуатацію якого дозволить подвоїти обсяги можливих поставок російського газу по балтійському маршруту.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/putin-nazval-peregovory-ukrainoy-gazu-slozhnymi-1575633515.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *