RADIO7

#добреналаштоване

путін наказав припинити штурм «Азовсталі» і встановити блокаду

путін наказав припинити штурм «Азовсталі» і встановити блокаду

Президент рф володимир путін назвав штурм промислової зони заводу «Азовсталь» у Маріуполі недоцільним, наказав главі міноборони сергію шойгу відмінити його і встановити блокаду.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Фонтанка.ру.

За словами шойгу, на підприємстві заблоковано близько двох тисяч військових, на завершення операції буде потрібно «близько трьох-чотирьох днів». «Пропонований штурм промислової зони вважаю недоцільним. Наказую скасувати. Це той випадок, коли ми повинні думати, – тобто ми завжди повинні думати, але в цьому випадку тим більше, – про збереження життя і здоров’я наших солдатів та офіцерів. Не треба лізти в ці катакомби і повзати там під землею цими промисловими об’єктами. Заблокуйте цю промислову зону так, щоб муха не пролетіла», – сказав путін шойгу 21 квітня на зустрічі в кремлі.

путін також дав доручення вкотре запропонувати оточеним скласти зброю, гарантуючи життя, гідне поводження відповідно до міжнародно-правових актів, кваліфіковану медичну допомогу пораненим.

Як повідомляв Укрінформ, командир 36-ї окремої бригади морської піхоти майор Сергій Волина, який захищає Маріуполь, звернувся до світових лідерів з проханням вивезти бійців та мирних жителів Маріуполя на територію третьої держави. Волина повідомив, що серед бійців понад 500 поранених. Крім того, на заводі «Азовсталь» перебувають сотні цивільних.

При цьому заступник командира полку «Азов» капітан Святослав Паламар заявляв, що захисники Маріуполя вважають неприйнятною пропозицію росії роззброїтися і здатися в полон, вони готові під гарантії третьої сторони евакуюватися зі стрілецькою зброєю, забравши поранених і тіла загиблих.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply