RADIO7

#добреналаштоване

Продовжили Карантин у школах Рахівщини та містах Мукачево, Іршава та Чоп

Продовжили Карантин у школах Рахівщини та містах Мукачево, Іршава та Чоп

З метою зниження темпів та профілактики захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, карантин в школах Рахівщини продовжили ще на тиждень – до 15 лютого.

Також, сьогодні, 8 лютого, іршавський міський голова провів нараду з керівниками закладів освіти стосовно стану захворюваності учнів і дошкільнят. Проаналізувавши всі дані та поспілкувавшись з директорами шкіл та завідувачками дошкільних закладів було вирішено продовжити карантин ще на 5 днів, з 11 по 15 лютого у школах міста Іршава, де відсутність дітей по хворобі становить 23%. Це не стосується шкіл у селах Лоза та Собатин, захворюваність у яких не перевищує 10 %. Що ж до дитячих дошкільних закладів, то вони і надалі працюватимуть без змін, оскільки відвідуваність діток не зменшилась, а навіть збільшилась, окрім дитсадка с. Лоза, тут захворюваність складає 24% , тому його закрили на карантин.

У Мукачеві теж ще на тиждень продовжили карантин. Таке рішення було прийнято сьогодні, 8 лютого, відповідальною комісією задля запобігання збільшення рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Як повідомляє Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому, для зниження темпів захворюваності фахівці рекомендують продовжити карантин у всіх закладах освіти міста з 8 лютого до 18 лютого. У Чопі продовжили карантин у школах до 13 лютого. У міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було розглянуто питання щодо продовження призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх школах міста у зв’язку з епідситуацією по захворюваності на ГРВІ та грип. Членами комісії було прийнято рішення продовжити карантин. Відтак, за підсумком засідання, у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Іштвана Сечені продовжується призупинення навчально-виховного процесу на 5 календарних днів із 9 по 13 лютого включно.

https://transkarpatia.net/transcarpathia/hot-news/107968-karantin-u-shkolah-rahvschini-prodovzhili-na-tizhden.html

http://zido.com.ua/?q=12410

http://www.mukachevo.net/ua/news/view/481712

https://zakarpattya.net.ua/News/189454-U-Chopi-prodovzhyly-karantyn-u-shkolakh-do-13-liutoho

Makhanets Alex

    Leave a Reply