RADIO7

#добреналаштоване

Працівники Мукачівського та Берегівського відділів поліції розкрили крадіжки чужого майна

Працівники Мукачівського та Берегівського відділів поліції розкрили крадіжки чужого майна

Працівники кримінальної поліції Мукачівського відділу встановили особу, який з підсобного приміщення будинку мукачівця викрав двоколісний транспортний засіб. Крадієм виявився непрацюючий 30-річний мешканець села Горонда, що на Мукачівщині. Речовий доказ вилучено.

Також оперативні співробітники розкрили ще одну  крадіжку велосипеду та трьох шуруповертів, які викрали від 50-річної місцевої мешканки. Причетним до крадіжки виявився 73-річний мукачівець.  Речові докази частково вилучені. Слідство у справі триває.Два майнові злочини  розкрили і працівники поліції Берегова. З сільськогосподарської ферми у селі Яноші було скоєну крадіжку трьох акумуляторних батарей, які демонтували з тракторів, набір ключів та 60 літрів дизпалива. Правоохоронці розкрили цей злочин оперативно. Крадіжку скоїв 31-річний раніше судимий мукачівець. Загальна сума завданих збитків потерпілому становить близько 15 тисяч гривень. Слідство у справі триває. Другий злочин оперативно розкрили працівники групи реагування патрульної поліції відділу. Поліцейські встановили особу, який викрав з літньої кухні мешканця Батьово  велосипед, мобільний телефон та куртку. У крадіжці підозрюється 45-річний односелець заявника. За  вказанами фактами крадіжок слідчі Мукачева та Берегова проводять слідство. Кримінальні провадження відкриті за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Джерело : https://zk.npu.gov.ua/news/rozkrittya/praczivniki-mukachivskogo-ta-beregivskogo-viddiliv-policziji-rozkrili-kradizhki-chuzhogo-majna/

Makhanets Alex

    Leave a Reply