RADIO7

#добреналаштоване

Про співпрацю із чеськими благодійниками для допомоги безпритульним тваринам

Про співпрацю із чеськими благодійниками для допомоги безпритульним тваринам

Підписання меморандуму про співпрацю між Ужгородською міською радою та чеською благодійною організацією Pomoc zvířatům UA/Допомагаємо тваринам UA обговорили сьогодні на зустрічі міського голови Богдана Андріїва, секретаря міської ради Арсена Мелкумяна із депутаткою Ужгородської міської ради, керівницею ужгородського товариства захисту тварин «Барбос» Іриною Азізян та волонтеркою із Чехії, представницею об’єднання фондів із допомоги безпритульним тваринам в Україні під час війни, уродженкою Закарпаття Юлією Фіркою.
Із початком повномасштабної війни мільйони українців покинули свої домівки, а багато домашніх улюбленців залишилися на вулицях, без харчування і ветеринарного догляду. Притулки для тварин також на межі виживання.
Ірина Азізян та Юлія Фірка у співпраці відправили понад 200 тонн гуманітарних вантажів – а це корм для тварин, медикаменти, переноски, клітки для транспортування – для притулків, комунальних підприємств по всій Україні, у регіони, де тривали бойові дії.
Робота продовжується, бо війна, на жаль, триває. Чеські партнери готові й надалі підтримувати наміри міськради щодо гуманного ставлення до тварин, регулювання їхньої чисельності тощо.
В Ужгороді наприкінці травня рішенням сесії міської ради створено комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами», зараз, відзначив міський голова Богдан Андріїв, тривають юридичні процедури, щоб воно запрацювало і допомога чеських партнерів цьому комунальному підприємству буде дуже доречною та вагомою.

Leave a Reply