RADIO7

#добреналаштоване

Афера з контрафактним пивом на понад 640 тис грн зазнала фіаско!

Афера з контрафактним пивом на понад 640 тис грн зазнала фіаско!

Державні інспектори внутрішнього митного посту «Мукачево», що в зоні діяльності Закарпатської митниці, задокументували порушення митного законодавства з боку керівника продовольчої компанії, який завіз на митну територію України майже 45 тисяч банок контрафактного пива.

У ході митного оформлення вантажу митникам надано товаросупровідні документи, згідно з якими з Чехії направлявся товар “Пиво із солоду в посудинах місткістю менше 10л в жерстяних банках 0,5л: Пиво світле фільтроване пастеризоване GAMBRINUS 4,3% (в упаковках по 24 банки). До пакету також входили рахунок-фактура, сертифікат походження. Отримувачем вантажу зазначено одна із фірм, що працює на Мукачівщині. Відпрвник – чеська компанія

  Однак, під час ретельної перевірки усіх документів інспектори виявили, що на частину товару відомості про дозвіл імпортера на таку операцію були відсутні.

Проведена експертиза встановила, що позначення на зразку пива «GAMBRINUS» є схожим настільки, що його можна сплутати із торгівельною маркою за міжнародною реєстрацією, права на яку належить відомій чеській фірмі. Тобто, закарпатське підприємство використало торгівельну марку за тією міжнародною реєстрацією.

За ввезення на митну територію України 44928 банок пива з порушенням охоронюваних законом прав інтелектуальної власності, відносно 43-річного керівника продовольчої компанії складено протокол за статтею 476 МКУ.

Контрафактне пиво, вартістю 641,5 тис грн, вилучено до рішення суду. На порушника чекають штрафні санкції та конфіскація незаконного товару.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply