RADIO7

#добреналаштоване

Президентка Єврокомісії: Ця війна буде стратегічною поразкою для путіна

Президентка Єврокомісії: Ця війна буде стратегічною поразкою для путіна

Неспровокована та жорстока війна, яку росія розпочала проти України, завершиться стратегічною поразкою для путіна, оскільки трансатлантична єдність та солідарність у протидії цій агресії є потужною, як ніколи раніше.

Про це сьогодні під час спільного звернення до преси разом із Президентом США Джо Байденом заявила президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми рішучі у наших діях проти цієї жорстокої російської війни. Ця війна буде стратегічною поразкою для путіна. Наша співпраця над чотирьома послідовними пакетами санкцій була надзвичайною та виключною. Санкції вже почали працювати, і вони глибоко впливають на російську систему, висушують ресурси путіна для фінансування цієї вбивчої війни. Наша робота над санкціями також демонструє, що коли ми діємо разом, ми є сильнішими та ми дійсно можемо привносити зміни», – сказала Президент Єврокомісії.

Вона наголосила, що сам факт присутності Президента США в Брюсселі та його участь у роботі Європейської Ради є потужним посланням для усього світу – трансатлантичне партнерство зміцнюється, Європа і Північна Америка є єдиними, як ніколи раніше.

Урсула фон дер Ляєн зауважила, що США і ЄС продовжують активне співробітництво за багатьма стратегічними напрямками, починаючи від надання гуманітарної та безпекової допомоги для України до питань енергетики та боротьби із спільними загрозами для демократії. Важливе місце у цих контактах посідають питання двосторонніх відносин між ЄС і США у захисті баз даних та приватної інформації громадян.

«У світі, який постає перед безладом, наша трансатлантична єдність дозволяє утримувати фундаментальні цінності та правила, в які вірять наші громадяни», – підкреслила Президент Єврокомісії.

Як повідомлялося, 24 лютого 2022 року путінська росія розпочала неспровоковану війну проти України, розпочала бомбардування мирних міст та селищ, спричинила масові втрати та поранення серед мирного населення.

Президент США Джо Байден вчора прибув до Брюсселя, де взяв участь у саміті НАТО, G7 та у роботі Європейської Ради. Під час всіх цих зустрічей на вищому рівні ключовою темою була протидія російській агресії проти України та подолання її наслідків для всієї системи європейської та євроатлантичної безпеки.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply