RADIO7

#добреналаштоване

Президент пояснив, чому Україна надалі має тримати Бахмут під контролем

Президент пояснив, чому Україна надалі має тримати Бахмут під контролем

Оборона міста Бахмут є важливою для України з військової та політичної точок зору. Оскільки втрата міста може призвести до політичного тиску щодо досягнення невигідного Києву компромісу.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю AP, передає Укрінформ.

«Якби Бахмут опинився під контролем російських військ, їхній президент володимир путін «продав би цю перемогу Заходу, своєму суспільству, Китаю та Ірану», — сказав Зеленський.

«Якщо він (путін – ред.) відчує кров — відчує, що ми слабкі — він буде тиснути, тиснути, тиснути», — додав Зеленський.

Хоча деякі західні військові аналітики припускають, що Бахмут не має значного стратегічного значення, Зеленський застеріг, що втрата території будь-де на цьому етапі війни може поставити під загрозу потужну підтримку України, яку вона досягла важкою боротьбою.

Зеленський вважає, що тиск від поразки у Бахмуті буде швидким: як з боку міжнародної спільноти, так і всередині України.

«Наше суспільство відчує втому. Наше суспільство підштовхуватиме мене до компромісу з ними», – сказав глава держави.

Зеленський додав, що наразі він не відчуває такого тиску ані з боку іноземних партнерів, ані з боку українців.

«Ми не можемо втрачати певні кроки, бо війна — це пиріг зі шматочками, з яких складається перемога. Маленькі перемоги, маленькі кроки», – додав Президент України.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Генштабу ЗСУ, в епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка, Мар’їнка.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply