RADIO7

#добреналаштоване

Президент підписав санкції проти Деркача і російського агента Килимника

Президент підписав санкції проти Деркача і російського агента Килимника

Зеленський підписав указ про санкції проти Андрія Деркача і російського агента Костянтина Килимника. У додатках до указів президента про введення в дію рішення РНБО про санкції вказано ще цілий ряд фізичних і юридичних осіб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт президента України.

Проти народного депутата Андрія Деркача раніше вже були введені санкції в США за його спроби вплинути на президентські вибори в Сполучених Штатах в 2020 році.

Україна ввела проти Деркача блокування активів, обмеження торговельних операцій, обмеження транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України, запобігання виведенню капіталів за межі України, анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, заборону участі у приватизації, оренді державного майна, повну заборону заходження іноземних невійськових суден та військових кораблів.

Також РНБО застосувала санкції проти російського бізнесмена Костянтина Килимника, який, за даними США, діяв у змові з Деркачем.

Проти Килимника Україна ввела блокування активів, обмеження торговельних операцій, обмеження транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, анулювання ліцензій та інших дозволів, заборону участі у приватизації, оренді державного майна, повну заборону заходження іноземних невійськових суден та військових кораблів, заборону видачі дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави, припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави, заборону передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності, позбавлення державних нагород України.

Також подібні санкції введено проти Антона Сімоненко, Петра Журавля, Андрія Теліженко, Дмитра Ковальчука.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply