RADIO7

#добреналаштоване

Прем’єр Латвії: Єдине рішення війни – перемога України та поразка росії

Прем’єр Латвії: Єдине рішення війни – перемога України та поразка росії

Глава уряду Латвії Криш’яніс Каріньш переконаний, що єдиним рішенням повномасштабної війни, яка триває з 24 лютого, є перемога України та поразка росії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Delfi.

Каріньш пояснив, що будь-який інший варіант потенційно може дати росії час і можливість для відновлення та переозброєння, щоб “розширювати свою уявну імперію”.

Так прем’єр-міністр Латвії прокоментував думку деяких західних політиків про те, що війну  можна було б закінчити, пожертвувавши частиною території України, що дозволило б російському президентові путіну “зберегти обличчя”.

Цих політиків Каріньш закликає запитати себе, – чи готові вони пожертвувати людьми та територією власної країни. “Такий підхід абсурдний”, – підкреслив глава уряду Латвії.

Своєю чергою міністр юстиції Яніс Борданс, лідер консерваторів, які належать до владної коаліції,  заявив, що підтримує позицію прем’єр-міністра. Він також зазначив, що подібні пропозиції свідчать про те, що росія запускає своїх агентів впливу як у країнах Євросоюзу, так і в інших державах, намагаючись відстрочити свій розгром у війні проти України.

24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабне вторгнення. Ворог чинить масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст та сіл. ЗСУ, Національна гвардія, сили Територіальної оборони та весь український народ ефективно опираються російським військам та завдають їм великих втрат.

Після початку війни проти росії було запроваджено масштабні санкції з боку світової спільноти.

Фото: mk.gov.lv

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply