RADIO7

#добреналаштоване

Працівники поліції Закарпаття виявили трьох п’яних водіїв, два з яких не мали водійських посвідчень

Працівники поліції Закарпаття виявили трьох п’яних водіїв, два з яких не мали водійських посвідчень

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Іршавському, Берегівському, Виноградівському районах.

Уночі на вулиці міста Виноградів працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Москвич», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Молодий чоловік взагалі не має водійського посвідчення, керував батьковим автомобілем. Від проходження медосвідування водій відмовився, хоча визнав, що вживав алкогольні напої. Правоохоронці в присутності свідків склали на правопорушника адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення. Від керування п’яного водія відсторонили

У місті Берегово вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Аudі», який виконував незрозумілі маневри. Керував автомобілем місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в районній лікарні в нього виявили 2,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Климовиця Іршавського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «ЗАЗ», про який була інформація, що водій може бути п’яний. Керував машиною місцевий житель, який мав ознаки алкогольного сп’яніння і не мав водійського посвідчення. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 0,6 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол та відсторонили водія від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Leave a Reply