Порошенко не виключає терактів у період виборів та назвав число попереджених терактів в Україні за 5 років

Президент України Петро Порошенко не виключає, що у період виборів 2019 можливі провокації та теракти. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення глави держави у Twitter.

За словами Порошенка, напередодні виборів можливі будь-які провокації.

Порошенко не виключає терактів у період виборів

“У період виборів можливі будь-які провокації – від вкидань дезінформації до саботажу, диверсій та терористичних актів. Отже, прошу Службу безпеки у цей відповідальний період працювати з потроєною напругою і увагою, з повною віддачею сил. На помилку у нас просто немає права”, – написав він.

Порошенко також зазначив, що Служба безпеки України має не допустити втручання у роботу комп’ютерних систем ЦВК.

“Занепокоєння у контексті проведення виборів викликає підривна діяльність РФ у кіберпросторі. Предметом уваги СБУ має стати запобігання спробам втручання у роботу комп’ютерних систем Центрвиборчкому й інформресурсів, якими поширюватимуться дані про результати підрахунку голосів”, – додав він.

таклж він заявив, що за п’ять років Служба безпеки України попередила понад 230 терактів.

Президент зазначив, що за цей час з незаконного обігу було вилучено понад 960 тис. вибухових пристроїв.

Порошенко назвав число попереджених терактів в Україні за 5 років

“СБУ по праву може пишатися своїми здобутками за 5 воєнних років: попереджено понад 230 терористичних актів; викрито та засуджено, у тому числі за державну зраду, 341 особу; вилучено з незаконного обігу 8 тис. одиниць зброї, понад 960 тис. вибухових пристроїв, 10 тон вибухівки”, – підкреслив він.

За словами Порошенка, на рахунку СБУ за минулий рік – припинення діяльності кількох агентурних мереж, що були створені російською військовою розвідкою. Також було установлено понад 150 членів терористичних організацій «ДНР»/ЛНР, більше третини з яких затримано.

Нагадаємо, спецслужби РФ готували теракт у метро Харкова. Так, СБУ запобігла теракту в харківському метро. За даними слідства, російські спецслужби завербували жителя Харкова для виконання теракту на одній зі станцій метро.

Передбачається, що вибух повинен був привести до численних жертв і дестабілізації напередодні президентських виборів.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *