RADIO7

#добреналаштоване

Поліцейські Мукачева та Свалявщини долучилися до всеукраїнської акції STOP SEXтинг

Поліцейські Мукачева та Свалявщини долучилися до всеукраїнської акції STOP SEXтинг

Учням двох навчальних закладів правоохоронці розповіли про можливі ризики в Інтернеті та  безбеку дитини в мережі. Окремо зупинились не понятті “секстинг” і чим воно загрожує підліткам.

Старший інспектор ювенальної превенції поліції Мукачівського відділу Марина Ільтьо разом з курсантом Львівського державного університету внутрішніх справ Крістіною Мішкулинець провели відкритий урок на тему “Інтимні селфі в Інтернеті -жарт чи небезпечний ризик?” для учнів  Мукачівського центру професійно-технічної освіти.

Поліцейські обговорили з учнями, які існують ризики в інтернеті та як діяти дітям щоб їх уникнути. Зокрема йшлося про поняття “підлітковий секстинг” та “грумінг” тощо. Поліцейські закликали учнів, щоб не розміщували в соціальних мережах особисту інформацію  про себе, передусім інтимного характеру.

Також  правоохоронці обговорили з дітьми  кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх, їх права та  обов’язки.

У Сваляві подібну  зустріч провела інспектор ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Мирослава Колядко. Правоохоронець навідалась до учнів місцевого  професійного будівельного ліцею.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Leave a Reply