RADIO7

#добреналаштоване

Керівництво Закарпатської поліції вшанувало ветеранів війни в Афганістані

Керівництво Закарпатської поліції вшанувало ветеранів війни в Афганістані

З нагоди 30-річчя із часу завершення кровопролитної Афганської війни, в якій загинули понад 3000 українських солдатів, в тому числі й 53 закарпатці, в краї відбулися відповідні заходи.

Сьогодні, 14 лютого, в Ужгороді біля монумента загиблим воїнам-«афганцям» на Православній набережній відбувся мітинг-реквієм. Хвилиною мовчання його учасники вшанували пам’ять про загиблих у війні в Афганістані.

З вітальними промовами до учасників свята звернулися голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, голова Закарпатської територіальної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Югас, заступник обласного військового комісара Петро Марко.

Усі виступаючі наголосили на тому, що воїни-«афганці» три десятки літ тому з честю виконали свій військовий обов’язок, а коли розпочалася війна на Сході України, то вони одними з перших пішли захищати від ворога Батьківщину, навчали військовому ремеслу молодих добровольців, займалися волонтерством тощо.

Учасники зібрання поклали квіти до монумента Скорботній Матері. Квіти від поліції Закарпаття поклав начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області    

 

Leave a Reply