RADIO7

#добреналаштоване

Покриття Starlink стане глобальним вже у вересні цього року

Покриття Starlink стане глобальним вже у вересні цього року

До кінця року SpaceX може розпочати надання послуг супутникового інтернету користувачам по всьому світу. Компанія вже вивела близько 1800 супутників Starlink на орбіту навколо Землі.

Президент SpaceX Гвінн Шотвелл стверджує, що коли 12000 супутників займе свої орбіти, буде досягнуто безперервне глобальне покриття. У керівництві SpaceX очікують, що ця подія відбудеться вже у вересні цього року.

На жаль, це не означає, що компанія автоматично почне пропонувати доступ до широкосмугового інтернету всім жителям планети. Спершу Starlink доведеться отримати дозвіл від регулюючих органів різних країн на надання на їх території телекомунікаційних послуг.

Поки ж у вигляді бета-версії послуги Starlink доступні всього в декількох передових країнахсвіту.

Тим не менш, SpaceX вже зареєструвала дочірні компанії в Австрії, Австралії, Аргентині, Бразилії, Франції, Чилі, Колумбії, Німеччини, Греції, Ірландії, Італії, Мексиці, Нідерландах, Новій Зеландії, Філіппінах, Південній Африці та Іспанії.

За даними на лютий 2021 року, у Starlink було вже 10000 абонентів. А в травні компанія оголосила, що отримала 500000 попередніх замовлень на обладнання від потенційних клієнтів в різних країнах.

Джерело.

Leave a Reply