RADIO7

#добреналаштоване

По всьому Маріуполю розставили телеекрани і крутять російську пропаганду

По всьому Маріуполю розставили телеекрани і крутять російську пропаганду

У захопленому Маріуполі російські загарбники на вулицях встановили 12 великих телеекранів для трансляції своєї ворожої пропаганди.

Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

“Окупаційна влада активно приступила до “покращення життя” маріупольців. Не стільки в реальності, скільки в переконанні. Вчора окупанти запуcтили три мобільні пропагандавто та додатково встановили 12 телевізорів діагоналлю 75 дюймів по всіх місцях масового скупчення людей – пунктів видачі гуманітарки, пунктах оформлення різних паперів та місць доступу до води, де без зупинки крутить пропагандистське лайно про покращення життя”, – написав Андрющенко.

Він також додав, що у російських загарбників практика «немає чим годувати, годуй брехнею» набирає обертів, і це цинізм вищого ступеня.

Як повідомляв Укрінформ, агресія росії спровокувала в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично зруйновано обстрілами російських загарбників, загинули щонайменше 22 тисячі людей. Маріуполь сьогодні без нормального енерго-, водо- та газопостачання. Місто стоїть на порозі екологічної та інфекційної катастрофи.

Нині у захопленому Маріуполі залишаються понад 100 тисяч мирних жителів. Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили “мером” Маріуполя та створюють картинку “відновлення життя міста”.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply