RADIO7

#добреналаштоване

Південна Корея представила 5-річний план вартістю $193 млн з розробки 6G

Південна Корея представила 5-річний план вартістю $193 млн з розробки 6G

Південна Корея щойно представила свій п’ятирічний проєкт з розвитку основних технологій для телекомунікаційної технології 6G. Цей план передбачає, що уряд інвестує приблизно $193 млн.

Згідно зі звітом AjuDaily, Південна Корея нарощує зусилля у дослідженнях і співпраці зі Сполученими Штатами Америки. Країна націлена на першу у світі комерціалізацію мобільного зв’язку мережі 6-го покоління до 2028 року. Про ці інвестиції було оголошено раніше сьогодні на нараді по стратегії 6G, на якій були присутні експерти, офіційні особи компанії і урядові чиновники.

Міністр науки і ІКТ Лім Хе Сук заявила на конференції: «Оскільки мобільна мережа наступного покоління є основою цифрових інновацій, ми повинні разом грати сміливу і складну роль, щоб очолити міжнародний ринок в епоху 6-го покоління на основі нашого досвіду і ноу-хау в мережевий сфері». У звіті також додано, що мережа може бути комерціалізована тільки при об’єднанні високопродуктивної наземної мережі і супутникового зв’язку.

Крім того, дослідники також закликали до швидкої розробки технологій, пов’язаних з 6G, в той час, як компанії співпрацюють з дослідницькими організаціями для захисту основних технологій 6G. Дослідницький інститут електроніки і телекомунікацій (ETRI) заявив, що він працює над смугою частот терагерцового (ТГц) діапазону, яка потенційно може забезпечити спосіб задоволення вимог нової мережі до швидкості передачі даних в терабітах в секунду.

Джерело.

Leave a Reply