RADIO7

#добреналаштоване

Під Бахмутом Сили оборони роблять все, аби знищити найкращі підрозділи противника — Міноборони

Під Бахмутом Сили оборони роблять все, аби знищити найкращі підрозділи противника — Міноборони

Сили оборони України роблять все можливе, аби під Бахмутом знищити найкращі підрозділи зс рф.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба Міноборони з посиланням на інформацію командувача Сухопутних військ ЗСУ Героя України генерал-полковника Олександра Сирського.

“Бахмутський район та саме місто нами готувались до оборони завчасно. Ця місцевість має певні особливості рельєфу. Місто оточене панівними висотами та пагорбами, які самі по собі є перешкодою для ворога. Продумана система інженерних загороджень, у поєднанні з природним ландшафтом, перетворили цей район на справжню неприступну фортецю, біля стін якої знайшла смерть не одна тисяча ворогів. Ми використовуємо всі можливості – як інженерні, так і природні, щоб знищувати найкращі підрозділи противника. Битва триває”, – повідомив Сирський.

Як повідомляв Укрінформ, 5 лютого у зведенні британської розвідки, опублікованому в неділю Міністерством оборони Великої Британії, зазначалося, що  російські війська досягли певних успіхів у своїх зусиллях ізолювати Бахмут, проте українські сили зберігають контроль над більшістю маршрутів логістичного забезпечення захисників міста.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply