RADIO7

#добреналаштоване

ПАРЄ відправить спостерігачів на вибори у Росії

ПАРЄ відправить спостерігачів на вибори у Росії

Парламентська асамблея Ради Європи відправить п’ятьох спостерігачів за виборами в Росії, вони працюватимуть у Москві з 17 по 19 вересня.

Про це йдеться у повідомленні на сайті асамблеї, передає Радіо Свобода.

“Члени місії планують зустрітися з представниками різних партій, місцевими спостерігачами, співробітниками ЗМІ, громадськими активістами, а також зі співробітниками Центрвиборчкому Росії. За підсумками роботи буде підготовлена доповідь. Вона ляже в основу звіту про те, як Росія дотримується зобов’язань в електоральній сфері”, – йдеться у повідомленні.

У ПАРЄ підкреслили, що провести повноцінну місію цього року не вийде через епідеміологічну ситуацію, а також тому що в Росію на майбутні вибори не приїдуть їхні міжнародні партнери – спостерігачі від ОБСЄ.

Посилаючись на пандемію, російська влада скоротила число допущених спостерігачів на майбутні вибори з 500 до 60. Організація з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) вперше з 1993 року не направить на вибори до Росії свою спостережну місію.

Як відомо, 17-19 вересня росіяни голосуватимуть на виборах депутатів нижньої палати парламенту, Державної думи, 39 регіональних парламентів, а також дев’яти губернаторів.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply