RADIO7

#добреналаштоване

ПАПА РОЗПОВІВ ЖУРНАЛІСТАМ, ЩО В ЛИСТОПАДІ ВІДВІДАЄ ЯПОНІЮ

ПАПА РОЗПОВІВ ЖУРНАЛІСТАМ, ЩО В ЛИСТОПАДІ ВІДВІДАЄ ЯПОНІЮ

Привітавшись з журналістами на борту літака під час перельоту до Панами, Святіший Отець анонсував свій візит до Японії, говорив про інші подорожі, про міграцію та вшанував пам’ять їхнього недавно померлого колеги з ТАСС.

 «У листопаді поїду до Японії, отож, готуйся», – сказав Папа Франциск, відповідаючи на запитання японського журналіста, що запитував його про те, чи запланований візит до його країни. Як звичайно, на початку своєї Апостольської подорожі, Святіший Отець привітався з присутніми на борту літака представниками засобів комунікації.

При цій нагоді Глава Католицької Церкви також сказав, що хотів би відвідати Ірак, але місцеві єпископи стверджують, що на даний час це небезпечно.

Думка про мігрантів

Одна з журналісток передала Папі малюнок із зображенням молодого мігранта, що загинув у морі. Святіший Отець зауважив, що хотів би присвятити більше часу цій темі під час зворотного перельоту. Відповідаючи на запитання про стіну, споруджувану на кордоні між Мексикою та США з метою зупинити потік мігрантів, Папа ствердив, що страх робить нас безумними.

Вшанування пам’яті російського журналіста

Дякуючи журналістам із супроводу за насичену працю, яку вони виконуватимуть наступними днями в Панамі, Святіший Отець зі зворушенням зауважив: «Сьогодні перший переліт, коли між нами бракує вашого колеги Олексія Букалова з ТАСС. Це був великий гуманіст». Папа вшанував пам’ять журналіста хвилиною мовчання та проказав молитву «Отче наш».

Кореспондент інформагентства ТАСС в Римі Букалов, що упокоївся 28 грудня минулого року, маючи 78 років, був одним із «ветеранів» Папських подорожей: понад 20 років він належав до гурту ватиканських оглядачів, що входили до супроводу Святішого Отця під час міжнародних перельотів.

Пояснення очільника Ватиканського прес-центру

Відповідаючи за запитання журналістів, виконуючий обов’язки Директора Ватиканського прес-центру Алессандро Джізотті пояснив:

«Апостольська подорож до Японії ще перебуває на етапі вивчення. Як Святіший Отець говорив при різних нагодах, його бажання відвідати цю країну є великим. Щодо його ймовірної подорожі до Іраку, як ствердив також кардинал Державний Секретар П’єтро Паролін, повертаючись після свого візиту до цієї країни, на даний час відсутні необхідні умови для візиту Святішого Отця».

джерело: http://catholicnews.org.ua/papa-rozpoviv-zhurnalistam-shcho-v-listopadi-vidvidaie-yaponiyu

Makhanets Alex

    Leave a Reply