RADIO7

#добреналаштоване

Пандемія триває: у ЄС повернули обмеження на в’їзд з п’яти країн

Пандемія триває: у ЄС повернули обмеження на в’їзд з п’яти країн

Європейський Союз видалив ’ять країн світу із переліку держав, з якими країнам-членам ЄС рекомендовано поступово скасовувати обмеження на подорож.

З огляду  зростання добових показників захворюваності в США понад 100 тисяч та сплеск заражень Дельта-штамом COVID-19 на півдні країни, керівні органи ЄС рекомендували накласти обмеження на необов’язкові поїздки з США. Про це йдеться в пресрелізі Ради ЄС від 30 серпня.

“Рада ЄС оновила перелік країн, спеціальних адміністративних регіонів та інших установ та територіальних адміністрацій, для яких обмеження на подорожі мають бути скасовані. Зокрема, Ізраїль, Косово, Ліван, Чорногорія, Республіка північна Македонія та Сполучені Штати були видалені з цього переліку”, – йдеться в документі.

У відомстві нагадали, що перелік “зелених” країн, з якими країнам ЄС рекомендовано поступово скасовувати тимчасові обмеження на подорожі, регулярно переглядається та уточнюється.

Зазначається, що критерії для визначення країн, з якими країни-члени ЄС можуть поступово скасовувати обмеження, були оновлені 20 травня 2020 року. Вони враховують епідеміологічну ситуацію в таких третіх країнах, а також загальні заходи, які вживаються для боротьби із COVID-19.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply