RADIO7

#добреналаштоване

Отримати дані не вдалося: республіканці розкрили подробиці кібератаки Росії

Отримати дані не вдалося: республіканці розкрили подробиці кібератаки Росії

Хакерам не вдалося отримати дані Національного комітету Республіканської партії США в результаті злому її комп’ютерних мереж. Атаку пов’язують зі спецслужбами Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Про атаку стало відомо на вихідних. Після чого був перекритий доступ до хмарних серверів Національного комітету Республіканської партії з мережі Synnex.

“Наші фахівці у співпраці з експертами корпорації Microsoft провели ретельну перевірку систем, за підсумками якої було встановлено, що хакери не отримали доступу до даних Національного комітету Республіканської партії”, – заявив глава апарату співробітників комітету партії Річард Уолтерс.

Раніше Bloomberg повідомив, що хакери, пов’язані з російським урядом, зламали комп’ютерні мережі Національного комітету Республіканської партії США.

Агентство з посиланням на джерела вказувало, що хакери були частиною угруповання, відомого як APT29, або Cozy Bear, яку в США пов’язують зі Службою зовнішньої розвідки Росії. Її ж підозрювали у зломі Нацкомітету Демократичної партії в 2016 році і проведенні кібератаки на американські урядові установи, які користуються послугами ІТ-компанії SolarWinds.

Джерело.

Leave a Reply