RADIO7

#добреналаштоване

Обіг криптовалюти в Україні у 50 разів більший за ринок акцій

Обіг криптовалюти в Україні у 50 разів більший за ринок акцій

Не секрет, що на сьогодні ринок віртуальних активів є найцікавішим та найперспективнішим у світі. Зокрема, обіг криптовалюти в Україні становить 1 млрд грн на добу. Це у 50 разів більше за вклади в акції та цінні папери. Про це пише агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на слова радника міністра цифрової трансформації Максима Дем’янюка на Українському фінансовому форумі групи ICU. Дем’янюк каже, що криптовалюти в 50 разів перевищують вклади в українські акції та цінні папери без урахування ОВДП. Радник міністра підкреслив, це не офіційні цифри, тому що ринок віртуальних активів поки не регулюється в Україні та офіційних даних не існує.

За словами радника, протягом останніх півтора року перед Мінцифри стоїть задання регуляції ринку криптовалют, відсутність якої є основною проблемою. Доречі, Україна посіла 10 місце в списку країн за прибутком від Bitcoin. Інвестори торік заробили на біткоїнах близько $400 млн.

криптовалюта

«Ми не можемо удавати, що ринку криптовалюти в Україні немає, саме тому в останні півтора року Мінціфри поставило перед собою завдання врегулювати цей ринок», – резюмував Дем’янюк під час виступу на Ukrainian Financial Forum.

Також відомо, що українська Concorde Capital, американська Magnus Capital та китайська 7 O’Clock Capital інвестували в український стартап Weld Money, який запропонував розрахунок за будь-які покупки та послуги криптовалютою як банківською карткою. Він планує стартувати в Україні в жовтні, а в Європі та країнах СНД — під кінець року.

Хай там як, а зростання ринку криптовалют триває: сьогодні один Bitcoin коштує вже понад $44,5 тис. За даними Сoinmarketcap, за останній тиждень криптовалюта виросла на 6,4%. Також варто додати, що так багато біткоїн не вартував з травня цього року, а ще 20 липня курс опускався нижче $30 тис. Капіталізація криптовалюти становить понад $835 млрд.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply