RADIO7

#добреналаштоване

Новий керівник Закарпатської митниці обговорив з головою облради пріоритетні завдання

Новий керівник Закарпатської митниці обговорив з головою облради пріоритетні завдання

Питання спрощеного оформлення та проходження гуманітарних вантажів, відкриття нових та модернізація діючих пунктів пропуску – стали предметом для обговорення під час ознайомчої зустрічі голови Закарпатської облради Володимира Чубірка з новопризначеним керівником Закарпатської митниці Сергієм Пасюком сьогодні, 26 липня, в крайовому парламенті.

Володимир Володимирович наголосив на важливості нашого регіону, який географічно розташований на перетині шляхів до Європи та межує з чотирма країнами. Відтак, пункти пропуску насичені транспортними потоками, а під час російської агресії – в рази зросли, як пасажирські, так і автомобільні та залізничні перевезення. Це зумовлює до необхідності розбудови митно-прикордонної інфраструктури та розширення транспортно-логістичних можливостей переходів.

Обидва керівники спрямували конструктивний діалог на вирішення пріоритетних питань та завдань, зокрема:

– відпрацювання алгоритму щодо спрощеного механізму оформлення та безперебійного проходження гуманітарних вантажів, а також автомобілів, придбаних для фронту;

– швидке оформлення медпрепаратів та медобладнання, яке надають іноземні партнери для лікування поранених фронтовиків;

– першочергове оформлення зерновозів та бензовозів;

– відкриття нових пунктів пропуску, зокрема зі Словаччиною – «Паладь Комарівці-Руське», розбудова автомобільного напрямку у пункті пропуску «Соломоново-Чієрна» (діє лише залізний) та завершення реконструкції міжнародного автомобільного переходу «Ужгород-Вишнє Нємецьке».

У свою чергу, Сергій Вікторович запевнив очільника облради у тому, що всі озвучені питання – на щоденному контролі у керівництва митниці. Всі першочергові потреби нашої країни оформляються у пунктах пропуску швидко та за спрощеною митною процедурою. Закарпатська митниця через збільшення обсягів вантажів – збільшує чисельну штатність інспекторського складу, які працюють у посиленому режимі та забезпечують безперебійну роботу під час війни.

Також він підкреслив, що налагоджена комунікація між облрадою та митницею буде продовжуватися, у разі виникнення якихось проблемних ситуацій – він постійно на зв’язку для їх спільного вирішення.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply