RADIO7

#добреналаштоване

Нова Зеландія заборонить імпорт російського золота

Нова Зеландія заборонить імпорт російського золота

Міністр закордонних справ Нової Зеландії Наная Махута заявила, що Нова Зеландія з 25 липня заборонить імпорт російського золота в країну через агресію рф проти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє RNZ.co.nz.

Махута заявила, що таке рішення гарантує, що Нова Зеландія не стане безпечним притулком для російських активів із золота.

«Нова Зеландія також підтримує міжнародні зусилля, спрямовані на те, щоб росія не обходила міжнародні санкції, використовуючи свої величезні золоті запаси для фінансування своєї незаконної війни (проти України – ред.)», – сказала вона.

За словами глави Міністерства торгівлі Нової Зеландії Демієна О’Коннора, росія відрізана від міжнародних ринків, а близько 20% її резервів центрального банку зберігаються в золоті – приблизно до 140 мільярдів доларів США.

Заборона на імпорт російського золота допоможе завадити кремлю підтримувати свою валюту.

Як повідомляв Укрінформ, прем‘єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз заявив, що його країна має намір запровадити санкції ще проти 16 російських міністрів та олігархів і заборонити імпорт російського золота.

США 28 червня заборонили імпортувати російське золото і ввели санкції проти підприємств російського ОПК. Заборона імпорту не стосується того російського золота, яке наразі перебуває за межами рф

Фото: Andrzej Barabasz (Chepry)

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply