RADIO7

#добреналаштоване

Нова програма співпраці з МВФ можлива після переформування Кабміну

Нова програма співпраці з МВФ можлива після переформування Кабміну

Президент України Володимир Зеленський у Торонто провів зустріч з віце-президентом Світового банку з питань регіону Європи та Центральної Азії Сірілом Мюллером. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Зеленський наголосив, що Україна досягла макроекономічної стабільності й готова продовжити реалізацію реформ після обрання нової Верховної Ради.

“Ми хочемо поглиблювати співпрацю. Сьогодні ми провели зустріч з делегацією МВФ, під час якої була підтверджена підтримка України. Ми готові долучитися до нової програми після формування нового уряду”, – сказав він.

Крім того, Зеленський зазначив, що у вересні в Маріуполі заплановане проведення інвестиційного форуму з відновлення Донбасу.

“І тут нам потрібна ваша допомога щодо вкладання грошей в інфраструктуру Донбасу”, – зауважив президент.

Він  повідомив, що за попередніми оцінками, на відбудову Донбасу після воєнних дій необхідно понад 10 мільярдів євро. Зеленський запросив іноземних інвесторів на форум в Україні, де будуть обговорювати це питання.

Нагадаємо, Зеленський під час зустрічі з заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном у Торонто заявив, що співпраця з МВФ залишається пріоритетом для української влади.

До цього президент під час зустрічі в Берліні з великим та середнім бізнесом Німеччини заявив про початок підготовки нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ) в липні.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/zelenskiy-ukraina-prisoedinitsya-novoy-programme-1562136492.html

Leave a Reply