RADIO7

#добреналаштоване

Британія виділить Україні 9 мільйонів фунтів на підтримку незалежних медіа

Британія виділить Україні 9 мільйонів фунтів на підтримку незалежних медіа

Велика Британія виділить 9 мільйонів фунтів на підтримку незалежних медіа в Україні. Про це заявив міністр закордонних справ Британії Тарік Ахмад під час візиту в Канаду, де проходить третя конференція реформ в Україні.

«Ми посилюємо нашу підтримку незалежних ЗМІ в Україні в межах нового проекту вартістю £ 9 мільйонів, який підвищить стійкість суспільства до дезінформації та допоможе підвищити відповідальність уряду за рахунок розвитку незалежних засобів інформації в Україні та в усіх країнах Східного партнерства», — зазначив Ахмад.

За його словами, у Британії добре розуміють, що процвітаюче, незалежне медіа-середовище, яке включає суспільне мовлення, є основою стабільної, успішної демократії.

Загалом протягом наступного року Британія виділяє понад £ 37 мільйонів на підтримку реформ в Україні у сферах оборони, боротьби з корупцією та гуманітарної діяльності, а також розширення прав і можливостей, зокрема, прав жінок.

Зазначимо, що саме Британія заснувала і провела першу Конференцію з реформ в Україні у Лондоні в 2017 році.

Нагадаємо, соратник кума Путіна Віктора Медведчука Тарас Козак купив телеканал ZIK і створив медіахолдинг за участі каналів «112 Україна», ZIK та NewsOne. Після цього з телеканалу ZIK почали масово звільнятися журналісти і топ-менеджери.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/britaniya-vidilit-ukrayini-pound9-mln-na-pidtrimku-nezalezhnih-media

Leave a Reply