RADIO7

#добреналаштоване

«Нова пошта» отримає €13 млн на розбудову логістичної інфраструктури

«Нова пошта» отримає €13 млн на розбудову логістичної інфраструктури

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить €13 млн кредиту компанії Нова пошта на проект будівництва нового автоматизованого терміналу сортування посилок в Дніпрі. Мова про забезпечений корпоративний кредит з переважним правом вимоги на суму до €13 млн, який буде надано у вигляді мультивалютної кредитної лінії, доступної для виплати в гривнях і євро, повідомили в ЄБРР.

Проєкт з будівництва автоматизованого терміналу є частиною довгострокової стратегії зростання Нової пошти, який передбачає трансформацію її логістичної моделі для задоволення зростаючого ринкового попиту, оптимізації ланцюжка поставок і підвищення якості обслуговування клієнтів. Загальна вартість проекту становить €28,5 млн, з них €14 млн піде на проектування і будівництво терміналу, €11,9 млн – на покупку сортувальної лінії та іншого обладнання, і ще €2,6 млн – на непередбачені витрати, уточнили в банку.

Нова пошта

Раніше, у 2018 році, компанія залучала кредит ЄБРР на €9,5 млн на будівництво Хмельницького інноваційного терміналу. Наразі Нова пошта управляє мережею з 8 500 відділень і 6 700 поштових скриньок. У компанії працює понад 32 тис. працівників (включно з працівниками франчайзингових партнерів), і вона обслуговує понад 8 млн клієнтів по всій країні. У 2020 році компанія обробила понад 327 млн відправлень в Україні.

Нагадаємо, на початку серпня 2021 року Нова пошта оголосила про співпрацю з міжнародною платіжною системою Western Union. Клієнти української компанії тепер зможуть відправляти і отримувати грошові перекази, які доступні тільки в гривні, у відділеннях НП. Щоб переказати гроші, клієнту потрібно:

  • мати при собі посвідчення особи державного зразка
  • знати повне ім’я одержувача і країну призначення
  • після оплати транзакції відправник отримує від оператора контрольний номер грошового переказу, який повинен передати одержувачу.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply