RADIO7

#добреналаштоване

Ніхто не залишає і не планує здавати ворогу українські території – СБУ

Ніхто не залишає і не планує здавати ворогу українські території – СБУ

Українська армія має величезну кількість захисників, і не лише військових, здавати територію загарбникам ніхто не планує.

Про це повідомляє Служба безпеки України у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Позаду ще одна доба війни, яка зробила нашу країну незламною, а її захисників – нездоланними. Попереду – нова сторінка українського опору. Ніхто не залишає і не планує здавати наші території окупантам. Ми живемо і будемо жити під жовто-блакитним прапором!» – зазначили в СБУ.

У спецслужбі підкреслили, що Україна має величезну армію захисників, яка складається не лише з військових.

«До неї належать всі, хто робить свій внесок у перемогу! Від «Привида Києва», який збив уже 21 ворожий літак, до відважних мешканців Енергодара й Мелітополя та інших міст і сіл», – наголосили в СБУ.

Водночас зазначається, що майбутня перемога залежить від того, наскільки злагоджено ми будемо допомагати захисникам усім необхідним, вести партизанську боротьбу з окупантами, інформувати про рух ворога через офіційний чат-бот.

У СБУ також закликали громадян поширювати правду про війну серед друзів і знайомих за кордоном, блокувати фейки.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply